Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

A) konsumentem

albo

B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@fashionyou.pl.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

 

Na paczce zwrotnej wpisz nasz nr tel: 793 450 400, jeżeli wymaga tego przewoźnik.

 

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części.

Zwracany towar zwróć do nas niezwłocznie na adres: 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Daszyńskiego 134,w oryginalnym opakowaniu lub innym kartonie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Zwroty w kopertach i foliopakach nie będą przyjmowane.

 

Jeżeli towar jest zabezpieczony plastikową plombą, to towar musi wrócić do Sprzedającego wraz z nienaruszoną plombą, w przypadku kiedy plomba zostanie zerwana, to zwrot towaru nie zostanie uznany.

 

Nie odbieramy paczek wysłanych do paczkomatu.

Nie odbieramy paczek za pobraniem.

 

Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem takie jak: ślady makijażu, plamy, uszkodzenia mechaniczne(np. zaciągnięcia, rozerwania), brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na konto podane na formularzu zwrotu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie paczki ze zwrotem towaru.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar – możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Link do pobrania formularza odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: sklep@fashionyou.pl lub drogą pocztową na adres ul. Ignacego Daszyńskiego 134, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

a) wymiany towaru

lub

b) naprawy towaru.

W niektórych przypadkach możesz też:

a) odstąpić od umowy

lub

b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

- szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

Link do pobrania formularza reklamacyjnego

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium